VIAC INFORMÁCIÍ O VÝROBKU

MYDAN 450g

MYDAN
čistiaca pasta na ruky

Vlastnosti:

Vysokoúčinná čistiaca pasta na ruky vyrobená na báze povrchovoaktívnych látok, abrazívnej zložky a dermatologickej zložky. Slúži na umývanie rúk znečistených od oleja, hrdze, sadzí a iných nečistôt vyskytujúcich sa v priemysle a v domácnosti. Rýchle a ľahko odstraňuje nečistoty, obsahuje dermatologickú prísadu a tým priaznivo pôsobí na pokožku.

Zloženie:

abrazívne zložky, 5-15 % aniónové tenzidy, < 5 % neiónové tenzidy, zvláčňujúca látka, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, parfum: LIMONENE, farbivá.

Dávkovanie a použitie:

Pastu rozotrite na mokré ruky, a ďalej postupujte ako pri bežnom umývaní. Citlivejšiu pokožku ošetrite vhodným krémom. Doporučujeme použitie v priemysle, v službách, domácnostiach a pod.

Dôležité upozornenia:

Karta bezpečnostných údajov na www.tatrachema.sk - Pre zákazníkov - Na stiahnutie - KBU

Skladovanie:

Výrobok sa skladuje v suchých skladoch pri teplotách +5°C až +25°C.

Balenie:

450g
Minimálna trvanlivosť 24 mesiacov od dátumu výroby.

Kontaktujte nás

TATRACHEMA,
výrobné družstvo Trnava
Bulharská 40
917 02 Trnava
Slovenská republika

Tel : 00421/ 33 590 1111

Štatút

Dňa 07.06.2010 Okresný súd v Trnave zapísal do obchodného registra, že právnická osoba s obchodným menom: TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava používa aj skrátenú verziu obchodného mena: TATRACHEMA VD
s tým, že voči inštitúciám (štátnym, samosprávnym, a pod. orgánom) bude výrobné družstvo vždy vystupovať ako TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava (neskrátene).

Informácie

Informácie o spracúvaní osobných údajov - E-shop
Informácie o spracúvaní osobných údajov - Súťaže
Informácie o spracúvaní osobných údajov - Cookies